Nové povinnosti soudních znalců rozebíráme krok za krokem v elektronických publikacích

17.01.2021

Koronavirus zrušil řadu školení, které měly proběhnout na podzim. Připravili jsme proto sérií publikací, které znalce provedou úskalím nové právní úpravy. 

Vlajkovou lodí je téměř třicetistránková publikace o klíčových změnách, které pro znalce nastaly a nastanou v roce 2021. Podrobnější výklad a samostatné publikace jsme přichystali o znalečném a formálních náležitostech znaleckého posudku. Nezapomněli jsme ani na znalecké kanceláře, pro které by mohl být nejpraktičtější vzor povinných pravidel pracovních postupů zajišťujících řádný výkon znalecké činnosti. Všechny publikace jsou k zakoupení v našem e-shopu.

Vrcholem našeho snažení bude tištěná kniha, která zahrne elektronické publikace s rozšířeným výkladem (bude mít tradiční poznámkový aparát) a hlavně také obsáhlou kapitolu věnovanou zpracování znaleckého posudku. V tuto chvíli ji finalizujeme a v úterý půjde do tisku. Takže na přelomu ledna a února bude k dispozici.

Těm, kteří si nějakou publikaci již zakoupili, děkujeme! A těm, co stále plánují účast na školení, doporučujeme kurzy na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, které se přesouvají na síť.